3 urządzenia akumulatorowe, które pomogą w codziennych pracach w ogrodzie

Urządzenia akumulatorowe przeznaczone do prac w domu i w jego otoczeniu sprawdzają się zawsze wtedy, kiedy zależy nam na cichej, efektywnej i sprawnej pracy. Ponadto dają możliwość ograniczenia czasu na prace porządkowe w otoczeniu domu. Oto 3 urządzenia akumulatorowe, które pomogą w codziennych pracach w ogrodzie

1. Roboty koszące z zasilaniem akumulatorowym

Roboty koszące to nowość na rynku, która cieszy się jednak coraz większą popularnością z uwagi na ograniczenie nakładów pracy. Wiele wersji robotów posiada sterowanie za pomocą aplikacji smart i można je łączyć także z innymi narzędziami w ogrodzie, co znacząco usprawnia pracę.
Roboty są ciche podczas pracy, przez co nie zakłóca się spokoju innych domowników, w tym głównie małych dzieci. Są też bardzo precyzyjne i trafiają nawet do najbardziej odległych kątów ogrodu dzięki kablowi doprowadzającemu.

2. Kosiarki akumulatorowe

Kosiarki z napędem akumulatorowym nie odbiegają od elektrycznych pod względem wydajności. Nie ma też znaczących różnic w zakresie mocy ich pracy jeśli chodzi o porównanie z kosiarkami spalinowymi.
Wiele kosiarek daje obecnie możliwość nie tylko dokładnego koszenia trawnika, ale też zmulczenia trawy, która trafia z powrotem na powierzchnie trawnika, stanowiąc źródło cennych substancji odżywczych. W ten sposób można też dbać o swój trawnik, ciesząc się jednocześnie cichą pracą narzędzi akumulatorowych.

3. Sekatory akumulatorowe i inne urządzenia akumulatorowe

To urządzenia, które powalają szybko i wygodnie zadbać o krzewy i drzewka ozdobne w ogrodzie. Są polecane zwłaszcza do małych pracy ogrodowych, w tym do formowania żywopłotów.
Sekatory akumulatorowe są wysoce wydaje podczas pracy, co wynika z zamontowanego akumulatora litowo-jonowego. Dzięki temu mogą pracować długo, dokładnie formując rośliny i dbając o precyzyjny kształt strzyżenia. Oprócz sekatorów z zasilaniem akumulatorowym popularnością cieszą się też nożyce do żywopłotu i inne urządzenia, które stanowią niezastąpione produkty podczas pracy w ogrodzie.

Tekst zewnętrzny, artykuł sponsorowany

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.