5 fajnych dekoracji na gorące letnie dni

Nadchodzi lato, co oznacza, że ​​nadszedł czas, aby odłożyć te zimowe zasłony i wełniane koce. Ta pora roku to swobodny komfort zachęcający nas do zwolnienia tempa i spędzenia czasu na robieniu rzeczy, które lubimy. Oznacza to nadrobienie zaległości w czytaniu, cieszenie się długimi posiłkami z przyjaciółmi i spędzanie jak największej ilości czasu na świeżym powietrzu. A dlaczego nie mielibyśmy robić tego stylowo? Oto kilka fajnych dekoracji na upalne letnie dni.

Rozjaśnij to

Lato to kolor, a najłatwiejszym sposobem na wprowadzenie go do domu jest wymiana akcesoriów. Zamień wełnę zimową na letnią bawełnę i rozjaśnij rzeczy za pomocą kolorowych dywanów i poduszek. Jeśli naprawdę chcesz zapakować letni cios, wybierz graficzne kwiaty i jasne paski. Nie wiesz, jakich kolorów użyć? Wystarczy spojrzeć na odcienie niesamowitych kwiatów i roślin na swoim podwórku – jaskrawe róże i żółcie, głębokie czerwienie i fioletowe kolory oraz każdy odcień zieleni, jaki możesz wymyślić.

Mieszkaj na zewnątrz

Lato oferuje okazję do spędzenia dużo czasu na zewnątrz, więc dodaj dużo koloru i zainteresowania do miejsc do wypoczynku na świeżym powietrzu, aby było to miejsce, w którym naprawdę chcesz być. Poduszki zewnętrzne zapewniają komfort w domu dzięki tkaninom, które natychmiast rozjaśniają pokój na zewnątrz. Omiń drogie tkaniny odporne na warunki atmosferyczne i zastosuj niedrogi winylowy obrus jako poszewkę na poduszkę. Jeśli jesteś dobry z maszyną do szycia, możesz nawet uszyć ją samodzielnie.

Po prostu dodaj kwiaty

Jedną z najłatwiejszych dekoracji, która również robi oszałamiający efekt, jest wazon ze świeżo ściętych kwiatów. Lato oferuje wspaniałą paletę kolorów kwiatów, które można wycinać bezpośrednio z ogrodu. Wczesne lato przynosi mnóstwo lilii, a długie łodygi brodatego tęczówki tworzą efektowną aranżację. Centralny element hortensji lub magnolii unoszących się w wodzie stanowi odważny i wyrafinowany wyraz. Aby uzyskać wyjątkowy zwrot akcji, zdobądź spryt ze swoim wazonem. Wystarczy postawić szklankę do picia i napełnić ją kwiatami w skoordynowanych lub kontrastujących kolorach.

Oświetlenie

Idealnym sposobem na cieszenie się tymi balsamicznymi letnimi wieczorami jest kolacja na patio. Aby ustawić nastrój, chodzi o oświetlenie. Pochodnie są świetnym źródłem światła na wieczorne spotkania, podobnie jak pasma lampek choinkowych. Oprawy są wspaniałym wizualnym elementem do podążania ścieżką do jadalni i są łatwe do zrobienia z papierowych toreb i świec. Twórz proste elementy centralne, pływając świece w wodzie lub dodając świece stożkowe do piasku w ładnym wazonie.

Zrób sypialny ganek

Stworzyłeś miejsca do odpoczynku i jedzenia, więc dlaczego nie miałbyś mieć sypialni na zewnątrz? Osłonięty ganek może z łatwością pozwolić spać wśród świerszczy z dodatkiem łóżka. Leżanki to świetne kanapy w ciągu dnia a także w nocy. Wystarczy ze swojego łóżka wymontować materac i zamontować na leżankę, a w nocy spanie na ganku będzie niczym spanie w klimatyzowanym pomieszczeniu.

Artykuł powstał we współpracy ze stroną malanuku.pl

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.