Budowa własnego domu? Z New-House to prostsze, niż myślisz

Realizacja tak poważnej inwestycji, jaką jest budowa własnego domu może się okazać dla wielu osób naprawdę poważnym wyzwaniem, a ilość koniecznych do uwzględnienia kwestii może zwyczajnie przytłoczyć. W New-House wiemy, jak skomplikowane może być wybranie projektu, by gotowy budynek był funkcjonalny i dopasowany do potrzeb przyszłych domowników. Działalność firmy skupia się na kompleksowej budowie domu – od wyceny po realizację czy ewentualną modyfikację projektu. Odwiedź naszą stronę i sprawdź bazę dotychczas wykonanych inwestycji oraz dowiedz się, ile będzie kosztować budowa Twojego wymarzonego domu.

Projekty skrojone pod klienta – sprawdź bazę realizacji New-House

Budowa domu to niezwykle czasochłonne i kosztowne przedsięwzięcie. W końcu budynek ma w założeniu służyć przez dziesiątki lat, dlatego tak ważne jest podejmowanie świadomych decyzji w kwestii doboru projektu czy przyszłych funkcji, jakie będzie miał dany budynek. Nie każdy jednak może sobie pozwolić na pełne zaangażowanie w kwestii budowy, dlatego firmy takie New-House zajmują się tym kompleksowo, odciążając tym samym klientów.

Specjaliści nie tylko realizują ustalony wcześniej projekt (nic nie stoi też na przeszkodzie, by zmodyfikować plan, dopasowując go do potrzeb przyszłych użytkowników, ale warto pamiętać, że wiąże się to z dodatkowymi kosztami), ale pomagają również w uporaniu się z formalnościami. W bazie projektów New-House znaleźć można tysiące propozycji, gdzie podawane są dokładne wymiary budynku, jego przybliżony wygląd oraz aktualny koszt inwestycji. Użytkownicy mogą wybierać domy, uwzględniając kilka filtrów – powierzchnia, rodzaj budowy (np. dom z garażem lub poddaszem użytkowym) czy cena.

Przybliżony kosztorys budowy z kalkulatorem New-House

Jedna z ważniejszych rzeczy, jakie należy uwzględnić przy realizacji budowy dom jest koszt związany z postawieniem konstrukcji, jej wykończeniem czy doprowadzeniem do niej wszystkich niezbędnych przyłączy. We określeniu wstępnych wydatków, jakie będzie musiał ponieść inwestor pomaga kalkulator New-House. Intuicyjna w obsłudze aplikacja składa się z kilku kroków określających:

  • metraż;
  • województwo, w jakim zostanie zrealizowany projekt;
  • rodzaj domu;
  • rodzaj dachu;
  • rodzaj stropu;
  • garaż (można się również zdecydować na dom bez garażu).

Materiał Reklamowy

Informujemy, że powyższy artykuł jest formą reklamy internetowej. W odróżnieniu od tradycyjnego artykułu różni go możliwość umieszczenia linku promującego dany produkt bądź usługę.

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.