Czyszczenie elewacji budynku – jak do tego podejść?

Istnieje wiele rodzajów mycia okien w wysokich budynkach. Jednym z nich jest alpinistyczne mycie okien. To metoda najbardziej zalecana gdy budynek przekracza 40 metrów wysokości. Zaletą tego typu mycia okien jest rezygnacja z rozstawiania rusztowań, co pozwala zaoszczędzić dużo czasu.

Alpinistyczne mycie okien – na czym polega?

Czyszczenie i mycie powierzchni przy użyciu lin alpinistycznych pomaga dotrzeć nawet w te trudno dostępne miejsca. Skraca to również znacznie czas usługi. Wykwalifikowany personel do pracy zazwyczaj używa profesjonalnych myjek ciśnieniowych. Pozwala to na bezwzględne usunięcie różnego rodzaju zabrudzeń. Dzięki tej metodzie możliwe jest sprawne usunięcie glonów, zacieków, porostów, kurzu i brudu czy plam alejowych. Do czyszczenia elewacji używa się specjalistycznych środków, które zapobiegają pojawianiu się zacieków i smug i tworzą specjalną powłokę antykurzową, która pozwala utrzymać efekt czystości na dłużej.

Czyszczenie elewacji – jakie usługi można wykonać?

Alpinistyczne mycie okien można wykonywać z powodzeniem w wysokich budynkach, takich jak: biurowce, galerie handlowe lub innych wysokich obiektach. Cena ustalana jest zazwyczaj ze względu na wielkość budynku. Dzięki wysokościowej metodzie czyszczenia można wykonać takie usługi jak:

  • mycie okien, szyb, witraży
  • mycie różnego rodzaju fasad i elewacji
  • mycie dachów i różnych konstrukcji, na przykład betonowych
  • mycie nietypowych powierzchni, na przykład kominów
  • mycie billboardów

Alpiniści firmy Ropeexpert posiadają niezbędne do wykonywania pracy przeszkolenia i atesty. Dzięki temu świadczone usługą są na najwyższym poziomie. Wykwalifikowani specjaliści są w stanie doradzić klientowi i poprawnie rozplanować pracę, tak aby przebiegała jak najkorzystniej. Oprócz tego klient zawsze może liczyć na bezpłatną wycenę usług, elastyczność pracowników i odpowiedni dobór metod czyszczenia. Czyste okna podnoszą zawsze estetykę budynku. Regularne mycie okien z firmą Ropeexpert może stać się po prostu przyjemnością a efekt będzie widoczny już z daleka.

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.