Jakie korzyści niesie ze sobą korzystanie z systemu na jeden klucz?

System klucza jest nowym, bardzo ciekawym rozwiązaniem, które przede wszystkim doskonale sprawdza się w codziennej praktyce. Rozwiązanie to mniej więcej można opisać jako sytuację, w której jednym kluczem możemy otworzyć wiele zamków: np. drzwi od mieszkania, drzwi od garażu oraz wszystkie inne zamknięcia, które sobie wybierzemy określając je jako istotne i takie, których używamy najczęściej. Kłódki na jeden klucz łączą więc w sobie wiele różnych zamknięć, z którymi mamy do czynienia na co dzień. Za stosowaniem takiego rozwiązania przemawia głównie ogromna wygoda posiadania jednego klucza do wszystkiego, co nam niezbędne. Nie trzeba więc ciągle poszukiwać konkretnego klucza do danego zamka, nie trzeba też nosić całego pęku kluczy, które mogą się nam przydać w ciągu dnia. To zaawansowane technologicznie rozwiązanie znacząco upraszcza nam organizację życia codziennego.

Rozwiązanie, które jest szyte na miarę naszych potrzeb

Jest to jedna z największych zalet, jakie posiadają kłódki na jeden klucz. Każdy system jest bowiem wykonywany na zamówienie, a fakt personalizacji takiego klucza zapewnia bardzo wysoki poziom bezpieczeństwa jego stosowania w praktyce. Kluczem więc mogą posługiwać się tylko te osoby, które będą do tego uprawnione przez właściciela systemu. Można też powiedzieć, że rozwiązania na jeden klucz podnoszą nasze bezpieczeństwo także w tym kontekście, że skracają czas potrzebny na dostanie się do danego miejsca lub jego opuszczenia- na przykład jeśli wystąpi jakieś zagrożenie, takie jak chociażby pożar. Zazwyczaj jednak, mając na myśli bezpieczeństwo danego zamka oraz pasującego do niego klucza, mamy na myśli bezpieczeństwo antywłamaniowe. I tutaj też ta nowoczesna technologia okazuje się bezkonkurencyjna, gdyż produkt może posiadać zwiększoną odporność na różnego rodzaju techniki stosowane przez włamywaczy. A więc na otwieranie zamka z wykorzystaniem technik manipulacyjnych, chęć włamania się poprzez metodę młoteczkowania, wyłamywanie zamka czy też jego odwiercenie. Kwestie bezpieczeństwa antywłamaniowego są więc również traktowane priorytetowo.

System na jeden klucz można dowolnie rozbudowywać

Kłódki na jeden klucz naprawdę sprawdzają się w praktyce, można jednak zacząć od zamówienia jednego klucza do dwóch-trzech zamków, a jeśli to rozwiązanie nam się sprawdzi- z powodzeniem będziemy mogli taki system rozbudować. Nie ma potrzeby wymiany zainstalowanych wkładek. Każdy klient otrzymuje swój indywidualny numer systemu- zawsze możemy więc wskazać ten numer i zamówić usługę skopiowania klucza i jego dostawy bez konieczności wychodzenia z domu. Taki system stanowi więc oczywistą oszczędność, zarówno naszego czasu jak i pieniędzy. Co ważne, taki system jest też elastyczny- poprzez przekodowanie wkładki można zmieniać uprawnienia, a co za tym idzie modyfikować dostęp wedle zmieniających się potrzeb.

Sprawdź pełną specyfikację nowoczesnego systemu kłódek na jeden klucz na stronie: www.masterkey.com.pl

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.