Jakie lampy kupić do oświetlenia korytarzy?

Mogłoby się wydawać, że korytarze są najmniej znaczącą przestrzenią w budynkach. Służą nam jedynie do komunikacji między głównymi pomieszczeniami. Odpowiednie oświetlenie korytarzy to jednak podstawa nie tylko bezpiecznego przemieszczania się, ale także gwarancja zachęcającej aranżacji. Przedstawiamy lampy idealne do tego zadania – oświetlenie schodowe Skoff.

Bezpieczeństwo i estetyka opraw marki Skoff

Oświetlenie korytarzy hoteli czy prywatnych domów niewiele się różni. W pierwszej opcji trzeba mieć na uwadze bezpieczeństwo większej liczby osób. Źle oświetlony korytarz stwarza okazje do urazów. Schody i korytarze to miejsca, w których dużo się dzieje. Często przenosi się przez meble i sprzęty, które łatwo mogą rozbić oprawy. Dlatego ważne jest, by produkt posiadał wysoką klasę wytrzymałości oraz spełniał najważniejsze certyfikaty.

Korytarze i schody, szczególnie te charakteryzujące się konkretnym stylem, mają za zadanie reprezentować estetycznie cały budynek. Często stanowią pierwsze wrażenie po przekroczeniu progu budynku. Jeśli będą się ładnie prezentować, to zachęcą potencjalnych klientów do rychłego zaprzestania poszukiwań idealnego lokalu.

Innowacyjne oświetlenie Skoff LED

Producent Skoff tworzy innowacyjne oświetlenie LED, które zadba o bezpieczeństwo oraz stworzy niezapomniany design otoczenia. Wpusty schodowe Skoff to pretendenci do stanowienia najbardziej przykuwających spojrzenie elementów aranżacji wnętrz. Początkowo niewielka polska firma odniosła wielki sukces dzięki innowacyjnym projektom opartym na najlepszych materiałach i nowoczesnej technice produkcji. Przedstawiamy oprawy, które skradły serca architektów za sprawą swojej funkcjonalności i wyglądu.

Skoff Tango – oprawa schodowa LED czarna

Skoff Tango to seria będąca najbardziej rozpoznawalną wizytówką firmy. Jednym z produktów serii jest wpust schodowy o kwadratowej obudowie. Oprawa została wykonana z wysokiej jakości aluminium i tworzywa sztucznego. Ma niewielkie rozmiary, montuje się ją bezpośrednio do otworu puszki instalacyjnej, przez co sama w sobie nie rzuca się w oczy. Oprawa jest przeznaczona do oświetlenia ciągów komunikacyjnych, schodów, podstopnic, witryn meblowych. Spełni zadanie jako świetlny dekorator ścian. Skoff Tango posiada wysoki stopień wytrzymałości IK09 przez co, niestraszne jej uderzenia o energii równej zderzeniu z młotkiem o masie 5 kg z wysokości 20 cm. Producent oferuje różnorodność wyboru, tworząc produkt w wersji wewnętrznej o klasie szczelności IP20, oraz zewnętrznej z IP66. Dostępne są także różne wersje temperatury barw.

Skoff Tango - oprawa schodowa LED czarna

Skoff Duo Rueda

To podwójna oprawa serii Skoff Rueda idealna do dekoracji ścian korytarzy. Dwa punkty światła zamknięto w oprawie z matowego aluminium. Produkt przeznaczony jest do bezpośredniego montażu w otworze lub puszce instalacyjnej o przekroju Ø 60 mm. Minimalistyczny wygląd oprawy sprawdzi się w długich korytarzach wymagających tzw. tunelu świetlnego. To także dobry wybór do oświetlenia schodów. Oprawa posiada wysoki stopień wytrzymałości IK09. Skoff Duo Rueda cechuje wysoki współczynnik oddawania barw otoczenia CRI>80. Oprawy Skoff Rueda to energooszczędna opcja oświetlenia o wysokiej jakości wykonania. Produkty marki posiadają ważne certyfikaty CE i RoHS.

Skoff Duo Rueda 

Oświetlenie korytarzy i schodów warto zaplanować już na etapie projektowania instalacji elektrycznej. Odpowiednie umiejscowienie opraw daje gwarancję bezpiecznego przemieszczania się, bez ryzyka potknięcia i rozbicia. Dlatego ważny jest zakup produktów o dogodnym montażu, wysokiej klasie odporności i spełniających niezbędne certyfikaty. Oprawy schodowe Skoff to oświetlenie korytarzy wysokiej jakości, które kupisz tylko w najlepszych sklepach z oświetleniem.

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.