Listwy Lagrus – co warto wiedziec?

Listwy Lagrus są niezbędnym elementem w procesie wykańczania wnętrz, tak aby stały się one estetyczne, ponadczasowe oraz oryginalne. Jednym z ich największych atutów jest łatwość montażu. Z racji tego nawet te osoby, które na co dzień nie mają styczności z listwami radzą sobie z ich błyskawicznym montażem, w wybranych pomieszczeniach. Białe lakierowane listwy MDF charakteryzują się ponadto wysoką precyzją wykonania, nie odkształcają się z upływem kolejnych miesięcy i łatwo dopasowują się do przeróżnych aranżacji.

Listwy Lagrus są niezbędnym elementem w procesie wykańczania wnętrz, tak aby stały się one estetyczne, ponadczasowe oraz oryginalne. Jednym z ich największych atutów jest łatwość montażu. Z racji tego nawet te osoby, które na co dzień nie mają styczności z listwami radzą sobie z ich błyskawicznym montażem, w wybranych pomieszczeniach. Białe lakierowane listwy MDF charakteryzują się ponadto wysoką precyzją wykonania, nie odkształcają się z upływem kolejnych miesięcy i łatwo dopasowują się do przeróżnych aranżacji.

Unikalne frezy i uniwersalność zastosowania

Wspomniane listwy warto wybierać głównie ze względu na ich bardzo unikalne frezy, ale też pełną uniwersalność zastosowania, ponieważ listwy Lagrus montuje się w:

 • salonach,
 • kuchniach,
 • łazienkach,
 • przedpokojach,
 • pokojach gościnnych,
 • pokojach dziecięcych.

Domownicy otrzymują pod tym kątem pełną dowolność wyboru. Listwy można także wielokrotnie malować, a dzięki unikalnym frezom stają się ponadczasowe i eleganckie. Tym samym znacznie wyróżniają się na tle innych modeli, a wykańczanie wnętrz z ich pomocą z pewnością zakończy się wielkim sukcesem. Listwy świetnie nadają się nie tylko do przestronnych wnętrz, ale także do tych zdecydowanie mniejszych. Istnieje szansa na zamówienie dowolnego modelu listew, w wybranym przez klienta kolorze z bogatej palety barw. Ponadto warto mieć na uwadze to, że białe lakierowane listwy MDF są tanie i zaskoczą odbiorców swoją długą żywotnością.

Skuteczne maskowanie niedoskonałości i przyczepność do podłoża

Listwy Lagrus są niezbędnym elementem w procesie wykańczania wnętrz
Listwy Lagrus są niezbędnym elementem w procesie wykańczania wnętrz

Listwa Lagrus pomoże zainteresowanym skutecznie zamaskować wszelkie niedoskonałości, które będą kryć się w pomieszczeniach, w których będzie się je chciało montować. Z całą pewnością warto postawić na tak ciekawe rozwiązania wykończeniowe, ponieważ posiadają wiele innych zalet. Nie tylko kryją kable, plamy i dziury, ale też są przyczepne do podłoża. Z czasem nie będą się od niego odklejać, więc wystarczy je solidnie przytwierdzić, a na pewno będą spełniać swoje podstawowe funkcje. Osoby zainteresowane nabyciem takich listew muszą mieć świadomość tego, że odmienią dzięki nim całe wnętrza. To sprawia, że zyskają one na wartości i wyróżnią się na tle innych pomieszczeń. Mieszkanie w takich warunkach pozytywnie wpływa na ludzkie samopoczucie. Listwy Lagrus są produktem wyjątkowym, głównie pod kątem:

 • uniwersalności zastosowania,
 • łatwości montażu,
 • faktury,
 • różnorodności wzorów i odcieni,
 • bogatej wartości estetycznej.

Nic dziwnego, że warto na nie stawiać, ponieważ białe lakierowane listwy MDF są też odporne na wiele groźnych uszkodzeń. Stworzono je z najwyższej klasy materiałów, więc nie ma mowy o tym, aby po kilku tygodniach użytkowania były na nich jakiekolwiek uszczerbki techniczne.

Odporność na wilgoć i łatwość dopasowania do własnych preferencji

Listwy Lagrus zyskują wielu sympatyków również z tego względu, że są bardzo odporne na działanie wilgoci, a więc mogą być z powodzeniem zamontowane we wszystkich tych pomieszczeniach, w których listwy mogą mieć kontakt z nadmiarem wody. Tyczy się to przede wszystkim łazienek oraz kuchni. Wilgoć nie zadziała na nie negatywnie, listwa nie będzie pęcznieć lub też się kurczyć. To bardzo ważne, ponieważ tym samym nie skraca się jej żywotności. Bogata paleta barw doprowadza do tego, że klienci wybierają nie tylko białe lakierowane listwy MDF, które można dowolnie malować, ale też listwy, które dostępne są w wielu różnych odcieniach. Nie trzeba ich samodzielnie malować, klienci stają przed szansą zakupu gotowych wyrobów.

Aranżowanie własnego mieszkania z listwami Lagrus to strzał w dziesiątkę. Listwa może posiadać zróżnicowany styl, dlatego nie będzie problemów z zamontowaniem jej w mieszkaniach aranżowanych na styl prowansalski, toskański, minimalistyczny czy też skandynawski np. Lagrus Classic r10. Kluczem do sukcesu będzie rzeczowa analiza dostępnych produktów, a na pewno na sam koniec klienci będą mogli wybrać właściwe rozwiązania wykończeniowe, w dobrych cenach. To jedna z najlepszych możliwości na skuteczne odświeżenie swojego domu.

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.