Nowe mieszkanie – dobra inwestycja

Kupując nowe mieszkanie najczęściej chcemy wejść w posiadanie nieruchomości dostosowanej do naszych potrzeb. Dodatkowo kupując mieszkanie w takim budynku, możemy liczyć się z tym, że jest przystosowane do aktualnie panujących potrzeb wśród przyszłych mieszkańców.

Czy nowe mieszkanie się “kalkuluje”?

Zakup nowego mieszkania to zawsze dobra inwestycja.

Po pierwsze, jako pierwszy właściciel w przypadku sprzedaży nieruchomości nie poniesiemy znaczącej straty przy sprzedaży, a w zależności od sytuacji na rynku nieruchomości i rozbudowy osiedla, może się nawet okazać, że uda się na tym zarobić.

Po drugie, jeżeli mieszkanie kupimy w celu typowo inwestycyjnym, pod wynajem, to opłaty jakie możemy pobierać od lokatorów mogą być wyższe, czego uzasadnieniem jest fakt wynajmowania mieszkania w nowym budynku.

Po trzecie, nowe mieszkanie możemy dostosować w pewnym stopniu pod naszą wizję. Odpowiednio wcześnie zgłoszone propozycje zmian, mogą zaowocować konfiguracją mieszkania, które spełni nasze wymagania.

Po czwarte – stan surowy. Umożliwia nam to pełne przystosowanie wnętrza pod nasze potrzeby. Dzięki czemu poniesiemy tylko koszt wykończenia, bez potrzeby ponoszenia kosztu doprowadzenia do stanu surowego, jak na rynku wtórnym.

Po piąte, decydując się na taki zakup, wiemy dokładnie co kupujemy. Otrzymujemy pełną dokumentację i informacje odnośnie dewelopera, dzięki czemu wiemy dokładnie co wchodzi w nasze posiadanie.

Tego typu przykładów można podawać jeszcze wiele, ale najlepiej to zobrazować na konkretnym przykładzie.

Felin Park w Lublinie

Nowo powstające osiedle na Nowym Felinie to przykład inwestycji, która przystosowuje się pod potrzeby jej przyszłych mieszkańców.

Dzięki odpowiedniemu zlokalizowaniu, klienci mają możliwość zakupu mieszkania w cichej okolicy, ale z dobrym dostępem do sklepów, węzłów komunikacyjnych, szkół i przedszkoli.

Nowy blok to także nowoczesna architektura i dbałość o szczegóły wykonawcze. Co za tym idzie, nie tylko nasze mieszkanie będzie cieszyć nasze oko, ale powroty z pracy będa przyjemniejsze, gdy na horyzoncie zobaczymy ładny, nowocześnie wyglądający blok w którym mieszkamy.

Jeżeli już o architekturze mowa, to warto zaznaczyć, że zgodnie z aktualnymi potrzebami komunikacyjnymi mieszkańców, do dyspozycji będzie parking pod- i naziemny, a także przystosowanie budynków do potrzeb osób niepełnosprawnych.

W przypadku tej inwestycji prócz samego mieszkania zyskujesz także zwiększone poczucie bezpieczeństwa, gdyż już na wstępie deweloper zapewnia monitoring oraz drzwi antywłamaniowe do mieszkania.

To zaledwie ułamek tego, co znajduje się w ofercie Felin Parku. Jeżeli zainteresowałeś się tą inwestycją, koniecznie odwiedź stronę dewelopera.

Materiał Reklamowy

Informujemy, że powyższy artykuł jest formą reklamy internetowej. W odróżnieniu od tradycyjnego artykułu różni go możliwość umieszczenia linku promującego dany produkt bądź usługę.

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.