Ręczniki papierowe – czym się rożnią i co jest ważne.

Papier i ręczniki papierowe przydają się w każdej domowej, czy biurowej kuchni oraz w łazience. Jest wręcz niezbędny, dlatego warto by był najwyższej jakości: chłonny, wytrzymały i poręcznie dozowany. Dość długo ręczniki papierowe nie były zbyt popularne, gdyż nie było to kompletnie potrzebne.  Jednak zwykłe ścierki stały się zbyt „niehigieniczne”, więc zwłaszcza w miejscach, takie jak szpital, laboratoria etc., produkty jednorazowe sanitarne mają i muszą mieć zastosowanie.

Ręczniki Papierowe

Papier i ręczniki papierowe przydają się w każdej domowej, czy biurowej kuchni oraz w łazience. Jest wręcz niezbędny, dlatego warto by był najwyższej jakości: chłonny, wytrzymały i poręcznie dozowany. Dość długo ręczniki papierowe nie były zbyt popularne, gdyż nie było to kompletnie potrzebne.  Jednak zwykłe ścierki stały się zbyt „niehigieniczne”, więc zwłaszcza w miejscach, takie jak szpital, laboratoria etc., produkty jednorazowe sanitarne mają i muszą mieć zastosowanie. Również w domu, większość z nas ma ręczniki papierowe. Zwykły ręcznik papierowy ma wbrew pozorom wiele interesujących zastosowań.  Jednak najczęściej używamy ich w kuchni. Ułatwiają one prace domowe oraz przydają się w niespodziewanych momentach, do szybkiego wytarcia brudu, a jednorazowość tych produktów to bardzo higieniczne rozwiązanie – po ich zużyciu wyrzucone zostają do kosza. Wyróżnić można kilka typów ręczników papierowych, w mniejszych i większych formatach: w składce, ręczniki w roli do centralnego dozowania, ręczniki papierowe wielopanelowe, w których arkusze są połączone ze sobą. Ręczniki w roli, dostępne w postaci rulonów i z uwagi na duże gabaryty, rozwiązanie to jest głównie stosowane w przemyśle. Ważne jest również, by odpowiednia dobrać dozowniki do ręczników papierowych, są to różnego rodzaju podajniki umieszczane w łazienkach i toaletach. W zależności od modelu podajnika, można zastosować uniwersalne ręczniki pakietowe lub systemowe, dedykowane dla konkretnych produktów.

Producent – czy warto przepłacać

Papier i ręczniki papierowe, powinny być wybierane od najlepszych producentów i najwyższej jakości, powinny być produkowane z wysokiej jakości celulozy lub makulatury jedno lub wielowarstwowej, gdyż to zapewni idealną chłonność, wytrzymałość, a tym samym – wydajność i oszczędność.

Tak więc na rynku istnieje duży wybór różnego rodzaju ręczników papierowych i papieru toaletowego w zróżnicowanych cenach, jednak dopasowanie papieru toaletowego do konkretnego miejsca, powinno zależeć od natężenia ruchu. W miejscach o dużym natężeniu ruchu takich jak: restauracje, szkoły czy centra handlowe sprawdź się papier toaletowy w dużej roli, natomiast w toaletach gdzie natężenie ruchu jest mniejsze, wystarczą papiery toaletowe w standardowych i małych rolkach.

Tekst zewnętrzny, artykuł sponsorowany

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *