Środki czystości – niezastąpione i niezawodne

Sprzątanie dotyczy każdego z nas, to nieodłączna czynność w naszej codzienności. Środki czystości możemy podzielić na chemię gospodarczą i profesjonalną.

Chemia profesjonalna

Chemia profesjonalna to wysokiej jakości środki czyszczące, które wyróżnia skuteczność działania oraz ekonomia, a więc są dedykowane do najtrudniejszych i najbardziej opornych zanieczyszczeń. Takie zanieczyszczenia  występują w obiektach publicznych, takich jak hotele, szpitale, szkoły, hale przemysłowe, restauracje, firmy sprzątające, jednostki budżetowe, magazyny, toalety publiczne, warsztaty czy centra handlowe. Są to miejsca, gdzie każdego dnia przewijają się tysiące osób – co w krótkim czasie generuje wiele zabrudzeń i gdzie zużywa się najwięcej energii podczas sprzątania. Zabrudzenia w takich miejscach, często są niezwykle trudne do usunięcia, a także wielkość tych obiektów, sprawia, że wymagają preparatów silniejszych i szybciej działających, czyli chemii profesjonalnej.

Rzetelni pracodawcy

Każdy dobry pracodawca powinien dbać o miejsce, w którym przebywają pracownicy i obowiązkowo, dbać o czystość i higienę pracy, gdyż przekłada się to na większy komfort oraz płynność pracy.

Profesjonalne środki czystości pozwolą łatwiej usunąć zabrudzenia i przyczynią się do zachowania czystości na dłużej, pozwalają na szybsze i skuteczniejsze czyszczenie, ponieważ są wysoko skoncentrowane, a przez to wydajne, co przekłada się na duże oszczędności w branży sprzątającej, zapewniają utrzymanie higieny, czystości i świeżości.

Codzienna higiena powierzchni: blaty, lady, podłogi

W tym przypadku, idealnie sprawdzi się mocno skoncentrowany środek, dedykowany dla przemysłu spożywczego, który rozpuści wszystkie zabrudzenia, jak: tłuszcz, oleje, białka. Bez obaw można nim umyć zarówno mocno zabrudzone podłogi i zatłuszczone powierzchnie, jak i kuchenne blaty,  płytki oraz meble.

Także w domu

Profesjonalna chemia do sprzątania dedykowana jest nie tylko przestrzeniom firmowym czy profesjonalnym firmom sprzątającym, ale także prywatnym gospodarstwom domowym, gdzie jest bardzo skuteczna przy czyszczeniu podłóg, sanitariatów, mebli czy powierzchni ze stali szlachetnej. Środki czystości do kuchni różnią się składem, mają zupełnie inne stężenie i zaawansowaną technologię.

Użytkowanie chemii profesjonalnej może wymagać odpowiedniej wiedzy, dlatego producenci dołączają kartę użytkowania, podając skład produktu i rodzaj substancji czynnej. To pozwala na bezpieczne i skuteczne użytkowanie preparatów.

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.