Stoły do ping ponga – najważniejsze informację

Stół do tenisa stołowego to dobry pomysł nie tylko dla miłośników ping ponga. Sprawdź, co warto wiedzieć przed zakupem stołu!

Wspólna gra, w otoczeniu rodziny lub przyjaciół, dostarczy niezapomnianych emocji oraz pozwoli wspólnie spędzić czas. Rozgrywki przy tenisie stołowym to także dobry sposób na integrację pracowniczą lub obowiązkową dawkę ruchu po całym dniu spędzonym w pracy.

Krótko mówiąc, stół do ping ponga, to dobra inwestycja! Jakie stoły są dostępne na rynku?

Przeznaczone do użytku zewnętrznego

Decydując się na stół do ping ponga, powinniśmy określić, w którym miejscu będzie stał. Jeżeli jego miejsce ma być w ogrodzie, należy zdecydować się na stół zewnętrzny. Od stołu przeznaczonego do wnętrza budynku różni się wielkością oraz materiałami, z których jest wykonany. Z konieczności jest dużo bardziej wytrzymały, odporny na warunki atmosferyczne i uszkodzenia mechaniczne. Powierzchnia stołu dedykowanego użytkowaniu zewnętrznemu jest pokryta specjalną, odporną powłoką, która nie odbija promieni słonecznych. Dzięki temu gra w tenisa stołowego, nawet w najbardziej słoneczny dzień, będzie wygodna i bezproblemowa.

Stoły zewnętrzne to popularne rozwiązanie w szkołach, ośrodkach sportowych, siłowniach zewnętrznych oraz centrach rekreacji. Są bardzo ciężkie, dlatego ryzyko kradzieży lub celowego zniszczenia jest niewielkie. Z drugiej strony, cechują się małą mobilnością i trudno je przenieść.

Dedykowane użytkowaniu wewnątrz budynku

Do domowego użytku wewnątrz budynku wystarczający będzie stół wewnętrzny. Absolutnie nie nadaje się on do wynoszenia na zewnątrz, ponieważ materiały, z których jest wykonany są delikatne i nieodporne na działanie wody, promieni słonecznych oraz wiatru. Zaletą stołów wewnętrznych są ruchome kółka, dzięki którym można łatwo zmienić położenie stołu, a w razie potrzeby go zablokować i unieruchomić.

Jeżeli zamierzamy korzystać ze stołu do ping ponga w pomieszczeniu, warto wybrać stół składany (są wersje ze składanym blatem oraz dodatkowo składanymi nóżkami). Pozwoli on zaoszczędzić miejsce i będzie można go szybko schować, gdy nie będzie potrzebny. Składane stoły są też łatwiejsze do transportu, a przez to są dobrą opcją dla rodziny, która może zabrać stół ze sobą na działkę lub do znajomych.

Amatorskie i półprofesjonalne

Stoły do użytku amatorskiego cieszą się dużą popularnością, ponieważ umożliwiają nieograniczoną zabawę w ping ponga za niewielką ceną. Najczęściej kupują je rodziny z dziećmi lub amatorzy tenisa stołowego, którzy nie trenują na poziomie profesjonalnym. Amatorskie stoły do tenisa są doceniane także zai łatwość składania oraz transportu.

Stoły półprofesjonalne są przeznaczone dla osób trenujących tenisa stołowego lub mających duże wymagania względem kupowanego sprzętu. Sprawdzi się też po prostu w przypadku fanów ping ponga, którzy cenią sobie wysoką jakość wykonania oraz trwałość stołu.

Granie w tenisa stołowego może być świetną zabawą dla całej rodziny, a także sposobem na spędzenie wolnego czasu i formą aktywności sportowej. Odpowiednie dbanie o stół do ping ponga sprawi, że będzie on w świetnym stanie przez długi czas. Poza kupnem stołu, warto rozważyć zaopatrzenie się w futerał lub pokrowiec, który ochroni nieużywany stół od kurzu.

Artykuł powstał we współpracy z http://sklep.stiga-tenis.pl/stoly-c-6.html

Materiał Reklamowy

Informujemy, że powyższy artykuł jest formą reklamy internetowej. W odróżnieniu od tradycyjnego artykułu różni go możliwość umieszczenia linku promującego dany produkt bądź usługę.

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.