Systemy okienne Elegant- stwórz indywidualną koncepcję okna

Systemy okienne Elegant powstały z myślą o najbardziej wymagających klientach w odpowiedzi na ich oczekiwania i potrzeby. Ponad 80 lat doświadczenia firmy Deceuninck w obróbce PVC dało możliwość opracowania profilu, który łączy trwałość i nowoczesne wzornictwo. Profile Elegant otwierają nowe możliwości w kreowaniu Twojej przestrzeni domowej.

Systemy okienne Elegant powstały z myślą o najbardziej wymagających klientach w odpowiedzi na ich oczekiwania i potrzeby. Ponad 80 lat doświadczenia firmy Deceuninck w obróbce PVC dało możliwość opracowania profilu, który łączy trwałość i nowoczesne wzornictwo. Profile Elegant otwierają nowe możliwości w kreowaniu Twojej przestrzeni domowej.

Minimalistyczny design i smukła forma

Profile Elegant to najsmuklejsze profile okienne na rynku. Ich wymiar z niezwykle wąską przylgą to tylko 9 mm. Charakteryzują się nowoczesnym minimalistycznym wyglądem i idealnie wkomponują się w dowolną nowoczesną fasadę budynku. Wyglądem profile zbliżone są do aluminiowych przy czym zachowują wszystkie najlepsze właściwości PVC. Design profili Elegant został nagrodzony przez specjalistów i otrzymał nagrody RedDot, German Design Award i TopBuilder.

Znakomita izolacja bez kompromisów 

Sześciokomorowy profil Elegant daje możliwość zastosowania potrójnego przeszklenia a co za tym idzie zapewnia standardy domu pasywnego. Istnieje możliwość zastosowania szklenia aż do 70 mm co znacznie zwiększa wartość izolacji termicznej i akustycznej. Możesz być pewny, że bez względu na warunki pogodowe za oknem Twój komfort nie będzie niczym zakłócony. Te właściwości izolacyjne pozwolą zmniejszyć koszty ogrzewania ponieważ budynek nie traci energii i mniej jej zużywa.

Łatwe szklenie i więcej możliwości 

Pomimo, że profile PVC Elegant wyróżniają się swoim wyglądem praca z tym produktem nie odbiega od standardowej. Możliwości które otrzymujemy są bardzo szerokie. Grubość szklenia do 70 mm daje opcje np. zamontowania żaluzji wewnętrznych a technologie zastosowane w tych profilach pozwalają na wykonywanie stabilnych konstrukcji okiennych nawet do wysokości 2,5 metra.

Technologia ThermoFibra

Technologia ThermoFibra to unikalna technologia wprowadzona na rynek przez firmę Deceuninck. Polega na wzmocnieniu skrzydła okna za pomocą osadzonych w PVC ciągłych pasm z włókna szklanego, zapewniając oknom wyjątkową stabilność i najwyższe wartości termoizolacyjne. Dzięki temu nie jest potrzebne wzmocnienie ze stali a mimo to okno nie traci wysokiej ochrony przed włamaniem. Technologia pozwala na tworzenie okien w dużych rozmiarach o znacznie niższej wadze zarówno w bieli jak i w kolorze.

Różnorodne możliwości wykończenia

Profile Elegant dostępne są z antracytowym rdzeniem aby wyglądem przypominał aluminium. Poza tym mamy do wyboru 50 kolorów folii o różnorodnych strukturach: metaliczne, matowe czy drewnopodobne. Drenaż w oknie został ukryty by nie zaburzał całościowej estetyki. Dzięki tak szerokiej gamie możliwości wykończeniowych, profile sprawdzą się w różnych budynkach bez względu na stylistykę.

Łatwość utrzymania 

Materiał i technologie zastosowane przy profilach Elegant zapewniają im trwałość, pomimo zmieniających się warunków atmosferycznych. Są odporne na promienie słoneczne, opady i zmieniające się temperatury. Nie wyginają się i nie podlegają biodegradacji. Do ich regularnej pielęgnacji wystarczy woda i delikatne środki czyszczące. Nie trzeba ich również niczym  zabezpieczać, malować ani lakierować.

Warto też wspomnieć, że profile wykonane z PVC nadają się do całkowitego recyklingu. Dzięki temu możesz mieć pewność, ze stawiasz na wybór przyjazny środowisku. Partnerzy Deceuninck zapewniają szybką i fachową pomoc oraz profesjonalny montaż. Na swoją pracę i produkt dają wieloletnią gwarancję abyś mógł cieszyć się jego trwałością przez długi czas. Znajdź sprzedawcę w swojej okolicy by dowiedzieć się więcej.

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.