Wynajem nowoczesnego sprzętu budowlanego

Oferta wynajmu żurawi wieżowych firmy Lambor kierowana jest do przedsiębiorców zainteresowanych zastosowaniem profesjonalnego sprzętu budowlanego. Wypożyczalnia posiada w swoim asortymencie także wysokiej klasy dźwigi oraz windy towarowe i osobowe. Lambor świadczy ponadto usługi fachowego doradztwa i oferuje swoim klientom fachowy serwis. Niezależnie od rodzaju planowanej inwestycji, wszyscy chętni mogą liczyć na pełne wsparcie techniczne oraz logistyczne.

Wynajem sprzętu budowlanego w Lambor

Firma Lambor z Krakowa pojawiła się na rynku budowlanym w latach 90. ubiegłego wieku. Od tamtej pory wypożyczalnia znacząco wyewoluowała, dzięki czemu obecnie należy do najlepiej funkcjonujących tego typu firm w całym kraju. Lambor obsługuje klientów zarówno w biurze krakowskim, jak i osobnej, warszawskiej filii przedsiębiorstwa. Obecnie w ofercie wypożyczalni znaleźć można kilkadziesiąt jednostek żurawi wieżowych. Większość z nich to nowoczesne żurawie Liebherr należące do serii EC-B, które znajdują szerokie zastosowanie w wielu dziedzinach współczesnego budownictwa.

Sprawdź ofertę na https://www.lambor.com.pl/oferta/wypozyczalnia-zurawi/

Żurawie i maszyny budowlane firmy Lambor

Poza modelami wieżowymi, Lambor posiada w swojej flocie także wiele innych multi-funkcyjnych maszyn. Należą do nich m.in żurawie górno-obrotowe. Posiadają one maksymalny udźwig od 5 do 12,5 tony, a także pokaźną długość wysięgnika – od 45 do 60 metrów. Odbiorcy mają do dyspozycji także maszyny wielkogabarytowe, które dostarczane są do klientów dzięki współpracy wypożyczalni z licznymi zachodnioeuropejskimi przedsiębiorstwami. Dzięki zaangażowaniu firmy Lambor, do Polski trafiły w ten sposób m.in. nowoczesne modele żurawi – Peiner SK315, Peiner SK415 czy Liebherr 450 C.

Nowoczesne budownictwo z marką Lambor

Wynajem sprzętu budowlanego to nie jedyna forma działalności firmy Lambor. Krakowskie przedsiębiorstwo zajmuje się także sprzedażą żurawi wieżowych. W ofercie znaleźć można zarówno nowe, jak i używane maszyny. Usługa ta kierowana jest do klientów, którzy mają szczególne wymagania inwestycyjne. Żurawie wieżowe oferowane przez Lambor wyróżniają się doskonałymi parametrami. Zapewniają nietypowe wysokości podnoszenia oraz obsługują klatkowanie w trakcie kotwienia lub budowy, a także pozwalają na wybieranie niestandardowych miejsc posadowienia obiektów – np. na torowisku.

Nowoczesny osprzęt maszyn w firmie Lambor

Dźwigi budowlane oferowane przez Lambor posiadają odpowiedni, profesjonalny osprzęt. Część prezentowanych modeli to maszyny dolno-obrotowe uznanej firmy Peiner, które można bardzo szybko zamontować na miejscu realizacji inwestycji. Okazują się one optymalnym rozwiązaniem m.in. dla przedsiębiorstw, które wykonują zadania w zakresie budownictwa drogowego. Dźwigi dolno-obrotowe znajdują szerokie zastosowanie przy budowie najróżniejszych obiektów infrastruktury, w tym wiaduktów oraz mostów. Wykorzystanie maszyn oferowanych przez Lambor pozwala na obniżenie kosztów każdej inwestycji, a także znacząco przyspiesza realizację nawet najtrudniejszych prac budowlanych.

Tekst zewnętrzny, artykuł sponsorowany

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *