Wyższy poziom relaksu- wybierz fotel rozkładany

Czy to nie wspaniałe być posiadaczem mebla, który oprócz możliwości siedzenia gwarantuje nam najwyższy poziom relaksu, oferuje masaż albo przyjemnie ogrzewa tu i ówdzie? Fotel rozkładany jest bezcennym wsparciem po ciężkim dniu, to miejsce, w którym można wymościć sobie miły zakątek do beztroskiego leniuchowania.

Łączą w sobie zarówno praktyczne funkcje wygodnej sofy, jak i zalety komfortowego łóżka. Fotele rozkładane to gratka dla osób ceniących sobie błogi wypoczynek. Tu bardzo sympatycznie jest zaszyć się z książką, skusić się na drzemkę czy spędzić wieczór w towarzystwie ulubionej playlisty lub filmu.

Wielofunkcyjność fotela rozkładanego jest nieoceniona, kiedy w szybki oraz sprawny sposób chcemy przejść z pozycji siedzącej do leżącej.

oferta foteli sklepu Edinos.pl
Kliknij w powyższe zdjęcie i przejdź do oferty foteli sklepu Edinos.pl

Modele foteli rozkładanych dostępne w naszych sklepie Edinos.pl posiadają obecnie różnorodny charakter. Można wybierać spośród klasycznych propozycji, które dobrze znamy z amerykańskich filmów, designerskich perełek o efektownej estetyce albo solidnych mebli na miarę pokaźnych sal kinowych. Niesłabnącą popularnością cieszą się fotele rozkładane wykonane z ekoskóry, o odpowiednio wyprofilowanym oparciu, z podnóżkiem wbudowanym w konstrukcje. Program masażu i podgrzewania siedziska uruchomia się za dotknięciem odpowiedniego przycisku na pilocie.

W przypadku dolegliwości w obrębie karku czy pleców nie trzeba zaliczać wizyty w gabinecie masażu, bo swój prywatny masażer, będzie na nas czekał w zaciszu własnego domu. Udogodnienie w postaci możliwości podgrzewania siedziska fotela z pewnością przyniesie ukojenie w chłodne, zimowe wieczory. Ciepła herbata i wełniany pled będą w tej sytuacji dodatkową przyjemnością.

fotel-rozkladany-jack

Dla osób, które nie chcą zrezygnować z tradycji, polecane są klasyczne uszaki w wersji udoskonalonej. Ich znamienny design został wzbogacony o wysuwany podnóżek oraz ergonomiczne oparcie. Niezmiennym uznaniem cieszą się nadal fotele rozkładane, tapicerowane. Innowacyjne tkaniny wysokiej jakości używane do produkcji tego rodzaju mebli, wykazują wytrzymałością oraz odporność na zabrudzenia. Niezwykle modne są stylowe fotele rozkładane, dwuelementowe, składające się z fotela i osobnego podnóżka. Taki zestaw umożliwia dowolne ustawienia odległości tych dwóch modułów w zależności od wzrostu, a także wygody użytkownika.

Wielbiciele designerskich mebli nie przejdą obojętnie obok fotela zainspirowanego projektem geniusza architektury – Le Corbusiera, którego szezlong LC4 należy do zbiorów nowojorskiego Muzeum Sztuki Nowoczesnej. Jego „maszyna relaksująca” stała się must have aranżacji ekskluzywnych apartamentów na całym świecie. Szezlong stworzony na wzór słynnego modelu posiada stabilny stelaż ze stali nierdzewnej oraz materac o trzystopniowej pozycji nachylenia. Dzięki specjalnie opracowanemu profilowi naśladującemu kształty ludzkiego ciała, fotel ten stanowi synonim doskonałości.

O tym, że potrzeba jest matką wynalazków, świadczą fotele kinowe z podświetleniem. Za ich sprawą w domowej przestrzeni można stworzyć prywatną salę kinową. Szerokie i komfortowe siedziska, wysuwane podnóżki, oparcia foteli regulowane nawet pod kątem 125 º to flagowe cechy tych modeli. Pas LED wmontowany w konstrukcję fotela, generuje światło w 16 propozycjach kolorystycznych oraz kilku trybach wyświetlania. Wybór kompozycji świetlej, ustala się przy pomocy przycisków, zatem kto ma pilota, ten ma władzę.

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.