Za mało miejsca w mieszkaniu? Sprawdź, gdzie trzymać rower!

Rower to niezawodny środek transportu w dużym mieście, ale przechowywanie go bywa niekiedy kłopotliwe. Co zatem zrobić, gdy brakuje miejsca w mieszkaniu? Wcale nie musi oznaczać to rezygnacji z roweru!

Rower w mieście – dlaczego warto?

Możliwość sprawnego poruszania się po ulicach jest bezcenna w zatłoczonych miastach. Rower na tle pozostałych środków transportu wypada doskonale. Przede wszystkim pozwala zaoszczędzić mnóstwo czasu na staniu w korkach, co jest prawdziwą udręką dla właścicieli samochodów. Jest szybki, wygodny i dostępny dla każdego, a do jego zakupu zachęca stale rozwijająca się sieć ścieżek rowerowych w dużych miastach, np. w Poznaniu. Magazyn samoobsługowy to rozwiązanie dla tych osób, które mają problem z przechowaniem roweru w swoim mieszkaniu – w największych ośrodkach miejskich w Polsce funkcjonują firmy takie jak Kangu Self Storage specjalizujące się w wynajmie samoobsługowych powierzchni magazynowych.

Magazyn samoobsługowy – idealne miejsce do przechowania rowerów i nie tylko!

Na wynajem magazynu samoobsługowego warto zdecydować się w sytuacji, gdy zbyt mały metraż utrudnia czy wręcz uniemożliwia trzymanie w mieszkaniu wielu rzeczy, w tym np. rowerów czy sprzętu sportowego. Nie każdy ma do dyspozycji garaż, strych czy komórkę lokatorską – to akurat w dużych miastach jest dość powszechnym problemem. W takich okolicznościach magazyny samoobsługowe są znakomitym rozwiązaniem – zwłaszcza że koszt uzyskania do nich dostępu nie jest wysoki. Stanowią alternatywę dla dużych hal magazynowych i zarazem zmieniające się potrzeby w zakresie usług magazynowych.

Magazyn samoobsługowy – jak wynająć i za ile?

 W celu wynajęcia magazynu samoobsługowego wystarczy zgłosić się do biura wybranej firmy i na miejscu załatwić niezbędne formalności. Wcześniejsza rezerwacja nie jest zazwyczaj wymagana. Przed podpisaniem dokumentu koniecznie trzeba zapoznać się z warunkami najmu i regulaminem usługodawcy. Przeciętny koszt wynajęcia magazynu o powierzchni 1 m kw. wynosi ok. 100 zł netto za miesiąc.

Tekst zewnętrzny, artykuł sponsorowany

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.