Agregaty prądotwórcze dla przemysłu – duża moc w rozsądnej cenie

Agregaty prądotwórcze to urządzenia wykorzystywane w wielu gałęziach przemysłu w zasadzie w dwóch przypadkach. Pierwszy i zdecydowanie najczęstszy to zabezpieczenia zasilania rezerwowego. Generator lub cały zespół urządzeń w trybie pracy skojarzonej ma za zadanie zapewnić ciągłość funkcjonowania przedsiębiorstwa w przypadku wystąpienia awarii w centralnej sieci przesyłowej. Wówczas, dzięki różnego rodzaju urządzeniom wspomagającym, instalacja taka może przejąć część lub całość obciążenia energetycznego bez konieczności przerywania pracy firmy. Wiele oczywiście zależy od branży, jednak niezależnie od wszystkiego przedsiębiorcy chcą mieć pewność, że zniwelowali zagrożenie związane z przerwaniem dostaw energii.

By tak było nie można w przypadku przemysłowych agregatów prądotwórczych iść na żadne ustępstwa – urządzenia te muszą być najwyższej jakości. Gwarancją takiego wyboru jest Eneria – dystrybutor agregatów prądotwórczych CAT w Polsce.

Wielka moc przemysłowych agregatów prądotwórczych 

Urządzenia produkowane przez CAT charakteryzują się nie tylko światowej sławy trwałością, ale także niezwykłą wydajnością. Już niewielkie agregaty prądotwórcze potrafią zabezpieczyć zapotrzebowanie energetyczne sklepów, warsztatów, czy mniejszych magazynów. Oczywiście mowa jest o przypadku, w którym urządzenia te pracują w trybie pracy awaryjnej – są uruchamiane w razie przerwy w dostawie prądu z sieci. Moc agregatów CAT oferowanych przez Enerię sięga nawet 4000 kVA w trybie pracy dorywczej i 3600 kVA w pracy ciągłej. Są to więc agregaty generujące wielką moc, która z powodzeniem uzupełni, a w wielu przypadkach po prostu pokryje zapotrzebowanie energetyczne. Poza samymi agregatami, Eneria przygotowała także korzystne oferty finansowania inwestycji oraz niezwykle istotne w przypadku pracy blisko ludzi rozwiązania znacząco ograniczające poziom hałasu generowany przez urządzenia. Mowa jest w tym przypadku w pierwszej kolejności o odpowiednim zlokalizowaniu agregatu już na etapie projektu i wyznaczania oczekiwań, a następnie zastosowaniu szeregu rozwiązań mających na celu wygłuszenie.. W ramach wyposażenia opcjonalnego, niezwykle popularne okazują się moduły sterujące, które błyskawicznie przełączają tryby pracy agregatów i uruchamiają je z pełną mocą bez straty dla prowadzonej działalności. Dzięki zastosowaniu zaawansowanych technologii urządzenia CAT właściwie nie mają konkurencji na rynku.

W przypadku agregatów prądotwórczych liczy się nie tylko niezawodność i wydajność, ale także ekonomia. Urządzenia te są stworzone tak, by w trakcie produkcji energii konsumować jak najmniejszą ilość paliwa. Atutem oferty Enerii jest także to, że jest ona niezwykle elastyczna. Doradcy pomogą rozwiązać niemal każde wyzwanie energetyczne, przed jakim może stanąć przedsiębiorca.

Tekst zewnętrzny, artykuł sponsorowany

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *