Malowarka do oznakowania drogowego – na co zwrócić uwagę?

Malowarki drogowe dostosowane są do pracy z różnego rodzaju farbami. Urządzenia te, posiadają szereg zastosowań w miejscach użyteczności publicznej, dlatego są często wykorzystywanym narzędziem, które umożliwia stworzenie trwałego oraz precyzyjnego oznakowania poziomego. Malowarki drogowe są urządzeniami wysokiej jakości, sprzęt jest solidny, komfortowy oraz precyzyjny.

Zastosowanie malowarek drogowych

Oprócz tradycyjnego zastosowania — do malowania linii poziomych na jezdni, malowarka drogowa może być również wykorzystywana do znakowania miejsc takich jak:

  • garaże podziemne,
  • place manewrowe,
  • parkingi miejskie,
  • hale magazynowe,
  • pasy startowe na lotniskach,
  • obiekty sportowe np. boiska.

Malowarka drogowa — jaką wybrać?

Decydując się na zakup malowarki drogowej, należy wziąć pod uwagę kilka aspektów — wydajność, do jakich zadań lub projektów będzie ona przeznaczona oraz moc silnika.

Malowarka oznakowania drogowego Titan POWRLINER 8955

Malowarka drogowa Titan PowrLiner 8955 została zaprojektowana z myślą o obsłudze bardzo dużych projektów, które wymagają maksymalnej wydajności. Model Titan PowrLiner jest łatwy w obsłudze i prosty w działaniu.

Malowarka oznakowania drogowego Titan POWRLINER 8955

Malowarka oznakowania drogowego Titan POWRLINER 6955

Malowarka drogowa PowrLiner 6955 jest idealna dla wykonawców pracujących przy dużych projektach. Malowarka jest wydajna oraz niezawodna, pozwala na pracę w pełnym wymiarze godzin na parkingach oraz boiskach sportowych.

Malowarka oznakowania drogowego Titan POWRLINER 4955

Malowarka drogowa PowrLiner 4955 to profesjonalny sprzęt do prac o dużej intensywności. Przeznaczona jest dla wykonawców, którzy malowaniem pasów zajmują się na szeroką skalę, posiada możliwość pracy z dwoma pistoletami. To urządzenie do szerokiego zakresu prac wymagających dużej wydajności oraz niezawodnego działania.

Malowarka oznakowania drogowego Titan POWRLINER 3500

Malowarka drogowa PowrLiner 3500 to idealne urządzenie, które maluje idealną linię na powierzchniach takich jak asfalt, gładki beton, a także doskonale nadaje się do znakowania pól oraz chodników. Urządzenie jest zbudowane z wykorzystaniem technologii, która zapewnia najlepszą w swojej klasie linię o ostrych oraz spójnych krawędziach.

Malowarka oznakowania drogowego Titan POWRLINER 3500

Malowarki drogowe różnią się od siebie przeznaczeniem oraz wydajnością. W naszym sklepie znajdziesz profesjonalne urządzenia do malowania, których znakiem rozpoznawczym jest wysoka wydajność, dokładność, efektywność pracy, wielofunkcyjność oraz łatwość obsługi. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą. W razie pytań nasz zespół pomoże Państwu w doborze odpowiednich modeli do konkretnego zastosowania. Zapraszamy!

Tekst zewnętrzny, artykuł sponsorowany

Czytelniku pamiętaj:
Niniejszy artykuł ma wyłącznie charakter informacyjny i nie stanowi poradnika w rozumieniu prawa. Zawarte w nim treści mają na celu dostarczenie ogólnych informacji i nie mogą być traktowane jako fachowe porady lub opinie. Każdorazowo przed podejmowaniem jakichkolwiek działań na podstawie informacji zawartych w artykule, skonsultuj się ze specjalistami lub osobami posiadającymi odpowiednie uprawnienia. Autor artykułu oraz wydawca strony nie ponosi żadnej odpowiedzialności za ewentualne działania podejmowane na podstawie informacji zawartych w artykule.

Zostaw komentarz