Czym wyróżniają się nowe osiedla mieszkaniowe?

Szukasz mieszkania, które jest bezpieczne, wygodne i nie generuje wysokich kosztów? W takim razie powinieneś zdecydować się na rynek pierwotny. W końcu obecne budownictwo opiera się na oszczędnych technologiach, a przede wszystkim wykorzystuje jeszcze nowocześniejsze materiały. Nowe osiedla mają jeszcze więcej zalet – koniecznie je poznaj!

Kto buduje nowe osiedla?

Zwróć uwagę na to, że nowoczesne osiedla powstają właściwie w każdym mieście, a przede wszystkim cieszą się ogromną popularnością. Dużym atutem jest lokalizacja – w centrum bądź na przedmieściu. Jesteś zainteresowany taką inwestycją? W takim razie powinieneś zdawać sobie sprawę z tego, że nowe osiedla w Bydgoszczy są budowane przez deweloperów. To właśnie oni są inwestorami i to z nimi podpisujesz umowę zakupu, ustalasz wszystkie szczegóły, a w razie konieczności składasz reklamację.

Jakie zalety mają nowoczesne osiedla?

Infrastruktura dopasowana do potrzeb mieszkańców

Nowe osiedla są zaplanowane w taki sposób, aby zapewniały mieszkańcom jeszcze więcej udogodnień. Dzięki temu jest to idealna przestrzeń dla rodzin z dziećmi, seniorów, par, osób niepełnosprawnych czy singli. Dlatego znajdziesz tam tereny zielone, które uatrakcyjniają przestrzeń. Dodatkowo budowane są drogi dojazdowe, parkingi zewnętrzne oraz podziemne. Wielu deweloperów decyduje się także na zainwestowanie w plac zabaw i siłownię na świeżym powietrzu. Weź też pod uwagę obecność windy, komórek lokatorskich czy monitoringu. W ten sposób zyskasz w pełni wygodny i bezpieczny teren, gdzie aż chce się mieszkać.

Ciekawa lokalizacja

Szukasz mieszkania w centrum, a może chcesz uciec od miejskiego zgiełku? Nowe osiedla są budowane na różnych obszarach, więc z łatwością znajdziesz lokalizację, która jest dla Ciebie w pełni wygodna. Bez problemu wybierzesz opcję dobrze skomunikowaną z innymi częściami miasta, mającą w pobliżu sklepy i lokale usługowe bądź po prostu zapewniającą upragniony spokój.

Nowoczesny i modny design

Wygląd osiedla to dodatkowy atut, który wyróżnia je na tle mieszkań z tzw. wielkiej płyty. Tutaj zyskasz nowoczesny design, zgodny z aktualnymi trendami, dzięki czemu spacer po okolicznych ścieżkach z pewnością będzie jeszcze przyjemniejszy. Budynki chętnie są malowane na różne odcienie szarości, wykorzystywana jest też cegła bądź połączenie betonu z drewnem. W towarzystwie zieleni takie osiedla prezentują się elegancko i nowocześnie.

Bezpieczna i niskokosztowa inwestycja

Zwróć uwagę na to, że właściwie każdy deweloper oferuje dwuletnią gwarancję, a w trakcie jej trwania możesz złożyć reklamację w razie pojawienia się błędów technicznych w mieszkaniu. To daje Ci sporą pewność, a przede wszystkim wyróżnia inwestycje deweloperskie w porównaniu do rynku wtórnego bądź samodzielnej budowy.

Ogromnym atutem jest także to, że nowe osiedla deweloperskie nie wymagają od Ciebie płacenia dodatkowego podatku w wysokości 2% wartości mieszkania. Dzięki temu możesz zaoszczędzić nawet kilkadziesiąt tysięcy złotych. Oprócz tego nowe budownictwo zapewnia większe oszczędności związane z eksploatacją, ogrzewaniem czy nawet energią elektryczną. Umożliwiają to wykorzystane materiały i przemyślane rozwiązania architektoniczne.

Tekst zewnętrzny, artykuł sponsorowany

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *