Czyszczenie kostki brukowej z tłustych plam.

Podejmij samodzielne działania zlikwidowania plam na kostce brukowej każdego rodzaju. Działania są wyjątkowo proste. Naniesienie odpowiedniej pasty na plamy, odczekanie i usunięcie zaschniętej pasty. To wszystko. Zobacz jak.

Sprawdzone metody na usunięcie tłustych plam z kostki brukowej lub kamienia bez męczenia się.

Pytania typu czym usunąć plamy z oleju na kostce brukowej, jak usunąć olej z kostki brukowej, usuwanie oleju z kostki, tłuste plamy na kostce jak je usunąć, co na zaplamianą kostkę brukową olejem wpisywane w internecie są każdego dnia. Udokumentowaliśmy na zdjęciach jak łatwo sobie z nimi poradzić na kostce u osoby, u której plamy na kostce wcześniej mimo wielu prób usunięcia ich “domowymi sposobami” nie dawały nadziei na uratowanie. Pokazana na zdjęciach kostka była splamiona olejem silnikowym, który tygodniami wsiąkał w kostkę, zdążył wyschnąć. Próby Czyszczenia myjką ciśnieniową nie pomagały, mycie kostki płynem do mycia naczyń nie spowodowało usunięcia plam, polewanie ciepłą wodą też nic nie dało. Plamy były niemożliwe do usunięcia.

Aby całkowicie pozbyć się tłustych plam na kostce brukowej wcale nie potrzebujesz specjalnej wiedzy ani umiejętności.
Zauważ że zdjęcie nr 1 i 2 (1a) ukazują stopień zaplamienia kostki zanim użyte zostały odpowiednie preparaty absorbujące olej z powierzchni. Na zdjęciu pokazana jest 3 łatwość aplikacji pasty do usuwania tłustych plam z kostki lub kamienia Dynasil Oil Absorber lub Akemi Oil und Fettenpaste – wystarczy nanieść bezpośrednio na tłuste plamy pastę, pozostawić ją do wyschnięcia (dla wzmocnienia efektu niektórzy przykrywają folią aluminiową lub stretch) a następnie jedynie oderwać zaschnięte płaty preparatu. Efekt końcowy widoczny jest na ostatnim zdjęciu. Na kostce nie ma śladu przebarwień, wygląda jak nowa.

więcej znajdziesz tutaj: https://impregnatdokamienia.pl/content/9-efekt-usuwania-tlustych-plam-z-kostki-brukowej

Pamiętaj, że lepiej zapobiegać niż leczyć.

Pamiętaj, że jeśli doszło do tak głębokich zabrudzeń także na Twojej kostce, które są trudne do usunięcia, prawdopodobnie zastosowany impregnat do kostki brukowej albo już nie działa albo kostka nie została w ogóle zaimpregnowana. Wówczas narażona jest na plamy nie tylko z oleju ale i z zielonych nalotów, roślin czy rdzy. Wystarczy to zmienić impregnując kostkę środkami, które są trwałe (czyli odporne na działanie promieni UV, deszcze, ścieranie) a ich trwałość to nie jeden sezon a co najmniej cztery lata. Użyj do tego albo impregnatu który nie zmienia koloru kostki – np. Dynasil ST Bruk lub impregnatu, który intensyfikuje kolor kostki – daje efekt mokrej kostki – np. Dynasil WET. Każdy z nich zapobiegnie pojawianiu się zaplamień lub ułatwi ich usuwanie bez konieczności stosowania dodatkowej chemii specjalistycznej.

Tekst zewnętrzny, artykuł sponsorowany

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.