Fastrac a klasyczny ciągnik rolniczy. Różnicę odczujesz już w pierwszym dniu pracy na polu

Czy warto inwestować w markowy ciągnik z wyższej półki, skoro możesz kupić „zwyczajny no name”? To pytanie często zadają sobie rolnicy, którzy stoją przed zakupem nowego sprzętu, który usprawni ich działania i przyczyni się do rozbudowy parku maszynowego. Nasza odpowiedź jest zdecydowanie twierdząca – kupując ciągnik JCB Fastrac, ekspresowo poprawisz jakość, komfort i bezpieczeństwo swojej pracy.

Nie bez powodu JCB od lat jest liderem na rynku maszyn budowlanych. Wypuszczając serię urządzeń dla rolnictwa, firma pozostała wierna swoim standardom i zaoferowała użytkownikom równie wysoką jakość oraz innowacyjność. To wartości pożądane we współczesnych gospodarstwach rolnych, dlatego ciągniki Fastrac szybko zyskały na popularności. Dlaczego? Bo komfort korzystania z nich jest nieporównywalny z konkurencją, o czym przekonasz się już od chwili, gdy wsiądziesz do kabiny operatora. Pierwsze wrażenie wyrobisz sobie, przeglądając ofertę ciągników online: https://agrihandler.pl/ciagniki-fastrac/.

Wysokie osiągi mocy w połączeniu z ergonomią

JCB udowadnia, że to, co wcześniej zdawało się niemożliwe, teraz jest osiągalne. Firma zatrudniła wyspecjalizowanych konstruktorów, którzy potrafili wsłuchać się w ich potrzeby i trafnie na nie odpowiedzieć. Priorytetem stało się stworzenie komfortowych warunków pracy operatorom, a także poprawa ich bezpieczeństwa. Udało się to uzyskać dzięki hamulcom o dużej czułości, które zatrzymują w ekspresowym tempie nawet ciężkie maszyny z dużym obciążeniem. Ponadto hydrostatyczny, dwuobwodowy system kierowniczy, wszechstronność montowania osprzętu i łatwy dostęp do podzespołu czynią maszyny Fastrac jednymi z najchętniej wybieranych w swojej grupie.

Wszechstronne zastosowanie Fastrac

Najbardziej pożądane są takie ciągniki, które realizują wiele zadań. Wszechstronność działań pozwala na zakup i korzystanie tylko z jednej maszyny, zamiast z kilku, co z kolei zmniejsza koszty zakupu, utrzymania oraz garażowania. Co potrafią ciągniki Fastrac? Świetnie nadają się do robienia oprysków zabezpieczających uprawy, orania, rozrzucania i rozwożenia nawozów, przewożenia siana, drewna, wyżywienia dla trzody oraz zbioru produktów rolnych.

Aby móc w pełni wykorzystać potencjał ciągnika Fastrac, warto zaopatrzyć się w dodatkowe akcesoria oraz osprzęty. Marka JCB udostępnia wiele przydatnych elementów takich jak ładowarki, pługi, opryskiwacze, naczepy – ich instalacja jest łatwa i szybka, tak samo jak wymiana, czy ściąganie na czas prowadzonych prac serwisowych.

Materiał Reklamowy

Informujemy, że powyższy artykuł jest formą reklamy internetowej. W odróżnieniu od tradycyjnego artykułu różni go możliwość umieszczenia linku promującego dany produkt bądź usługę.

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.