Kostka brukowa. Jak to robią najlepsi?

Kostka brukowa to popularny prefabrykat. Bardzo często układa się ją na miejskich chodnikach. Znajdziemy ten produkt także w naszych przydomowych ogródkach, zarówno na podjazdach, tarasach, jak i dróżkach rozdzielających poszczególne części naszej działki. Tak szerokie zastosowanie kostki to efekt surowca, z którego powstaje oraz sposobu jego obróbki.

Jak powstaje kostka brukowa wiodącego producenta?

W Polsce jednym z wiodących producentów tego popularnego prefabrykatu jest PBI Beton, właściciel marki Pebia.pl, który wchodzi w skład rodzinnej spółki kapitałowej Grupa PBI. W przedsiębiorstwie produkcja kostki brukowej odbywa się w nowoczesnym zakładzie w świętokrzyskim Wymysłowie (gmina Opatów), który mieści się w pobliżu kopalni wapienia dewońskiego należącej do Grupy.

PBI Beton, aby dostarczać dla swoich klientów najwyższej jakości kostkę brukową, uruchomił linię produkcyjną firmy OMAG. Nie bez przyczyny przedsiębiorstwo zdecydowało się na współpracę właśnie z tą marką – jest ona liderem w branży prefabrykatów.
Gdy dodamy do tego stosowanie najlepszych, sprawdzonych technologii produkcji oraz zastosowanie własnych materiałów, mamy gwarancję, iż dostarczana do klienta kostka brukowa jest trwała i wytrzymała. To oznacza, że z powodzeniem można ją, w zależności od rodzaju, układać zarówno wokół domu, jaki i na miejskich chodnikach.

O tym, że prefabrykaty, który otrzymujemy od PBI Beton, są najwyższej jakości, świadczy także fakt, iż firma w jednej grupie skupia zarówno zakład produkcyjny, źródło surowca, jak i usługi transportowe. Dzięki temu przedsiębiorstwo wie, że na każdym etapie – od momentu wydobywania surowca, do etapu dostarczenia gotowej kostki do klienta – wszystko wykonywane jest z największą starannością.

Kostka brukowa, którą znajdziemy na pebia.pl

Na stronie produktowej PBI Beton – pebia.pl – znajdziemy zarówno kostkę brukową przemysłową, jak i tę, która nadaje się do zastosowania wokół domu. Jeśli chodzi o pierwszy z wymienionych rodzajów prefabrykatów, to w ofercie przedsiębiorstwa jest np. kostka „Behaton”.
Doskonale sprawdza się ona w aranżacji przestrzeni publicznych, przemysłowych oraz miejsc, które obciążone są dużym ruchem. Dlatego tak chętnie stosuje się ją na ulicach, parkingach, czy nawet stacjach paliw. Uzupełnieniem całej kostki „Behaton” jest jej wersja w postaci kostki połówki i kostki brzegówki, które służą do wypełnienia skrajnych przestrzeni projektu.

Materiał Reklamowy

Informujemy, że powyższy artykuł jest formą reklamy internetowej. W odróżnieniu od tradycyjnego artykułu różni go możliwość umieszczenia linku promującego dany produkt bądź usługę.

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.