Marzysz o mieszkaniu w Mławie? Ta inwestycja jest dla Ciebie!

Eko-Grota to najnowsza inwestycja, która powstaje w niewielkiej odległości od centrum handlowego „Stop Shop” w Mławie, gdzie znajduje się między innymi Kaufland. Kompleks pięciu budynków o sześciu kondygnacjach każdy, znajduje się przy ulicy S. Roweckiego Grota i jest w pełni skomunikowany z windami tak aby każdy mieszkaniec mógł czuć się komfortowo.

Deweloper zadbał również o to, aby sama inwestycja i znajdujące się w niej mieszkania, były dostosowane do wymogów bezpieczeństwa. Materiały użyte do ich budowy są niezwykle trwałe i w pełni ekologiczne, a cały kompleks otacza wspólna zieleń z licznymi alejkami oraz ławeczkami. Jednak to, co najbardziej wyróżnia tę inwestycję to to, że posiada ona w pełni funkcjonalne panele fotowoltaiczne oraz zbiorniki na wodę (deszczówkę).

Środowisko górą!

Kwestia paneli słonecznych jest na tyle ciekawa, że – względem nowych mieszkań w Mławie – są one wykorzystywane do tego, aby obniżyć koszty oświetlania wspólnych części w budynkach i na zewnątrz. Warto tutaj wspomnieć o tym, że w ostatnim czasie panele zaczęły pojawiać się coraz częściej, nie tylko na domkach jednorodzinnych. To doskonałe rozwiązanie i trend, który w inwestycjach deweloperskich sprawdza się doskonale.

To samo tyczy się innego rozwiązania, czyli zbiorników retencyjnych. Wykorzystywane są one do tego, aby odprowadzać i gromadzić deszczówkę, która to będzie wykorzystywana do tego, aby nawadniać wspólne zielone części inwestycji. To pomysł, który ma zoptymalizować koszta i wpleść się w aktualne trendy zrównoważonego rozwoju w branży deweloperskiej.

Takie rozwiązania, jak fotowoltaika, czy zbiorniki na wodę opadową, to niebywale funkcjonalne rozwiązanie, które zapewnia oszczędności na przyszłość. To niezwykle ważne, zwłaszcza w czasach, gdy mamy do czynienia z rosnącą inflacją, kosmicznymi cenami za energię elektryczną oraz pogarszającym się stanem środowiska, w jakim żyjemy.

Odnawialne źródła energii nie wpływają negatywnie na nasze zdrowie. W przypadku elektryczności panele słoneczne pobierają energię z promieni słonecznych. Tak wytworzona energia, to energia ekologiczna, która jest w pełni bezpieczna – emisja gazów cieplarnianych wynosi tutaj zero procent.

Okolica ma znaczenie

Nie tylko udogodnienia w postaci wind, czy jednopoziomowego garażu mają tu duże znaczenie. Ogromnie ważna jest również lokalizacja. Eko-Grota znajduje się w takim miejscu, gdzie mieszkańcy mają dosłownie wszędzie blisko. W niewielkiej odległości od kompleksu nowych mieszkań znajduje się „Mławska Hala Sportowa”, liczne szkoły, szpital oraz przychodnie.

Takie mieszkania Mława, które znajdują się w korzystnej lokalizacji, są zdecydowanie chętniej rozpatrywane pozytywnie podczas oględzin. Deweloper doskonale przemyślał również kwestię ogrzewania – każdy budynek ma własną, zbiorczą kotłownię.

Inwestycja jest nowoczesna i została tak zaprojektowana, aby wpasować się w miejską dżunglę. Budynki mają wyglądać tak, jakby od zawsze się w tamtym miejscu znajdowały. Trzysta sześćdziesiąt dziewięć rodzin będzie mogło niebawem zagrzać swoje miejsce w świeżych i pachnących nowością mieszkaniach w Mławie. Warto śledzić sytuację na rynku nieruchomości, bo można trafić na naprawdę ciekawe i fajne propozycje mieszkań.

Tekst zewnętrzny, artykuł sponsorowany

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.