Sztukateria sufitowa od producenta Styroplast

Są takie elementy, które mogą ozdobić zarówno elewację, jak i wnętrze domu. Jeżeli chcecie postawić na stylistykę glamour czy też nawiązującą do sztuki antycznej, to doskonałym wyborem może być sztukateria dekoracyjna. Szczególną jej odmianą jest sztukateria sufitowa. Warto poznać bliżej ofertę producenta Styroplast.

Sztukateria styropianowa ozdobą Twojego salonu

Bez wątpienia sztukateria sufitowa może urozmaicić aranżację wnętrza salonu. Można zdecydować się na listwy przysufitowe i dodatkowo oświetlić je taśmami LED. Taki element niewątpliwie wzbogaca wystrój wnętrza. Oczywiście listwy sufitowe mogą mieć znaczenie praktyczne. Pomiędzy ścianą a sufitem zdarzają się nierówności i użycie listew może taki defekt skutecznie zamaskować, a jednocześnie upiększyć wnętrze. Listwa przysufitowa może być dodatkowo zdobiona frezowaniami. Wykonanie ze styropianu XPS gwarantuje odporność tego elementu na uszkodzenia mechaniczne. Jednocześnie listwy chronią przestrzeń pomiędzy sufitem a ścianą przed uszkodzeniami, dodatkowo ją wzmacniając. Zastosowanie listew przysufitowych jest także dobrym zabiegiem optycznie powiększającym wnętrze. Zaletą tego rozwiązania jest łatwy montaż, estetyka, a także ochrona przestrzeni pomiędzy ścianą a sufitem przed gromadzeniem się kurzu. Stosując listwy przysufitowe można dodatkowo podkreślić inne elementy aranżacji, choćby meble zdobione frezowaniami takie jak witryny, komody czy serwantki.

Dlaczego warto zdecydować się na sztukaterię sufitową w salonie lub sypialni?

Listwy przysufitowe od Styroplast mogą być dodatkową ozdobą wnętrza, gdy decydujecie się na sufit podwieszany. Modele oświetlające sufit, sprawią, że wnętrze będzie wydawać się wyższe niż jest w rzeczywistości. Podświetlane listwy sztukaterii styropianowej na pewno sprawdzą się nie tylko we wnętrzu stylizowanym, w klasycznym stylu, np. angielskim, w połączeniu z boazerią na ścianach, ale pasować będą także świetnie do nowoczesnej stylistyki, gdzie stosuje się w aranżacji proste, geometryczne bryły meblowe zapewniające minimalistyczny design. Podświetlana sztukateria sufitowa może być dopełnieniem i uzupełnieniem dla nowoczesnego oświetlenia takiego jak plafony czy oczka LED. Można zdecydować się także na listwy przysufitowe maskujące. One świetnie sprawdzają się do maskowania karniszy w nowoczesnych wnętrzach, gdzie nie chce się eksponować takich elementów. Oczywiście sztukateria sufitowa będzie odpowiednia do klasycznie urządzonego wnętrza, a listwy przysufitowe skomponują się z zastosowanymi pilastrami czy listwami przypodłogowymi. Co ważne, można pozostawić je w klasycznym białym kolorze, ale i pomalować w innym, pasującym do danej aranżacji.

Tekst zewnętrzny, artykuł sponsorowany

Czytelniku pamiętaj:
Niniejszy artykuł ma wyłącznie charakter informacyjny i nie stanowi poradnika w rozumieniu prawa. Zawarte w nim treści mają na celu dostarczenie ogólnych informacji i nie mogą być traktowane jako fachowe porady lub opinie. Każdorazowo przed podejmowaniem jakichkolwiek działań na podstawie informacji zawartych w artykule, skonsultuj się ze specjalistami lub osobami posiadającymi odpowiednie uprawnienia. Autor artykułu oraz wydawca strony nie ponosi żadnej odpowiedzialności za ewentualne działania podejmowane na podstawie informacji zawartych w artykule.

Zostaw komentarz