Tanie drzwi zewnętrzne od producenta – gdzie kupić?

Drzwi oferowane przez najpopularniejsze markety budowlane mają wiele mankamentów, których nie widać na pierwszy rzut oka. Klientów przyciągają niskie ceny, które w większej perspektywie czasowej działają na ich niekorzyść. Po co wydawać pieniądze na coś, co posłuży nam przez niecały rok? Wiele drzwi dostępnych na rynku puchnie pod wpływem ogrzewania, wyregulowuje się przez wcale nieintensywne użytkowanie, bądź nie nadaje się do czyszczenia i momentalnie wymaga konserwacji. Z powyższych względów warto rozeznać się z ofertami producentów, których główną domeną są drzwi zewnętrzne. Markety są skupione na wielu produktach – łazienkowych, kuchennych, bądź budowlanych. Producenci sfokusowani na drzwi korzystają z najlepszych technologii, by dostosować się do wszelkich potrzeb klientów.

Drzwi zewnętrzne od polskich producentów

Jednym z istotnych producentów drzwi na rynku jest StalProdukt Zamość. Firma dostarcza usługi oraz produkty związane z drzwiami wewnętrznymi, zewnętrznymi oraz bramami garażowymi. To specjaliści – są nastawieni na nowoczesne rozwiązania, zgodne z wymaganiami programu Czyste Powietrze. To doskonały wybór dla osób, które są w trakcie tworzenia domu pasywnego, bądź elektrooszczędnego. Ceny drzwi są wyższe niż najtańsze propozycje marketów, oczywiście nie bez powodu – na koszt składają się kwestie takie jak materiały, wykonanie drzwi pod wymiar i nie tylko. Jednak jest to zdecydowanie korzystny cenowo wybór, szczególnie, jeśli zależy nam na długiej żywotności drzwi

Drzwi zewnętrzne – najważniejsze aspekty 

Drzwi zewnętrzne muszą spełniać kilka podstawowych zadań. Mają chronić domowników przed włamaniami, zapobiegać ucieczce ciepła oraz dobrze tłumić hałas z ulicy. Wpływ na wszystkie wymienione kwestie ma grubość drzwi. Rekomendowany wymiar drzwi zewnętrznych mieści się między 85mm-101mm. Bestseller Stal Produkt Zamość to MASTERTHERM, absolutny element na rynku. To najgrubsze drzwi zewnętrzne, oferujące maksymalne bezpieczeństwo, doskonałą termoizolacje oraz wyciszenie hałasów z zewnątrz. Są wypełnione pianą poliuretanową, przeszklone lub bez przeszkleń (zależnie od wyboru klienta) i wyposażone w stalową drewnianą ościeżnice. Ich współczynnik przenikania ciepła jest bardzo niski – wynosi jedynie 0,63W. Pozostałe drzwi z oferty są równie praktyczne, a szeroka paleta kolorystyczna pozwala na wybór produktu odpowiadającego stylistyce wnętrza. Więcej informacji znajdziecie na stronie internetowej producenta oraz w tegorocznym katalogu StalProdukt Zamość.

Tekst zewnętrzny, artykuł sponsorowany

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *